Programmering L.O.V.E. Radio

Maandag
00:00 – 06:00 Nachtgoed
Non-stop
06:00 – 07:00 Dagstart
Non-stop
07:00 – 08:00 Rob is op
Robert Veerman
08:00 – 09:00 NJoyz In De Morgen
Joyce Kabout
09:00 – 12:00 Koffiemagazine
Marcel Bak
12:00 – 15:00 Skudde in de Middag
Jurre Bosch
15:00 – 17:00 Most Wanted
Paul Wante
17:00 – 18:00 Middagritme
Evelien van Stralen
18:00 – 19:00 De Roddelaar
Team De Roddelaar
19:00 – 20:00 Roy draait door
Roy de Smet
20:00 – 21:00 Muzikaal Volendam
Gerard Overmars/Evert Runderkamp
21:00 – 22:00 Bandjes & Tentjes
Frank Schilder, John Lansen, Jon Steur, Vincent Zwarthoed
22:00 – 23:00 L.O.V.E. Nieuwsuur
Jurre Bosch / Paul Wante & Frank van der Klugt
23:00 – 24:00 LOVE Stars
Non-stop
Dinsdag
00:00 – 06:00 Nachtgoed
Non-stop
06:00 – 07:00 Dagstart
Non-stop
07:00 – 08:00 Rob is op
Robert Veerman
08:00 – 09:00 NJoyz In De Morgen
Joyce Kabout
09:00 – 12:00 Koffiemagazine
Marcel Bak
12:00 – 15:00 Skudde in de Middag
Jurre Bosch
15:00 – 17:00 Most Wanted
Paul Wante
17:00 – 18:00 Middagritme
Evelien van Stralen
18:00 – 19:00 De Roddelaar
Team Roddelaar
19:00 – 20:00 Greatest Hits
Peter van de Stadt
20:00 – 21:00 ..Tandeloos
Inge Smit
21:00 – 22:00 Cees’ Choice
Cees Plat
22:00 – 23:00 L.O.V.E. Nieuwsuur
Jurre Bosch / Paul Wante & Frank van der Klugt
23:00 – 24:00 LOVE Stars
Non-stop
Woensdag
00:00 – 06:00 Nachtgoed
Non-stop
06:00 – 07:00 Dagstart
Non-stop
07:00 – 08:00 Rob is op
Robert Veerman
08:00 – 09:00 NJoyz In De Morgen
Joyce Kabout
09:00 – 12:00 Koffiemagazine
Marcel Bak
12:00 – 15:00 Skudde in de middag
Jurre Bosch
15:00 – 17:00 GRAAIEN
Johan Veerman & Vincent Veenstra
17:00 – 18:00 Middagritme
Evelien van Stralen
18:00 – 19:00 Voetbal achter de Dijk
Team Voetbal achter de Dijk
19:00 – 21:00 Zukke Zorgen
Ab Schilder en Marieke Keizer. Techniek: Frans Keizer en Klaas Bond
21:00 – 22:00 Jes!
Jessica Voets
22:00 – 23:00 L.O.V.E. Nieuwsuur
Jurre Bosch / Paul Wante & Frank van der Klugt
23:00 – 24:00 LOVE Stars
Non-stop
Donderdag
00:00 – 06:00 Nachtgoed
Non-stop
06:00 – 07:00 Dagstart
Non-stop
07:00 – 08:00 Rob is op
Robert Veerman
08:00 – 09:00 NJoyz In De Morgen
Joyce Kabout
09:00 – 12:00 Koffiemagazine
Marcel Bak
12:00 – 15:00 Skudde in de middag
Jurre Bosch
15:00 – 17:00 GRAAIEN
Johan Veerman & Vincent Veenstra
17:00 – 18:00 Middagritme
Evelien van Stralen
18:00 – 19:00 L.O.V.E. Sport
Jim de Boer & Henry Bakker
19:00 – 21:00 Harry’s Jazz & Blues Café
Harry Hulskemper
21:00 – 22:00 GrootTrip
Erwin Groot
22:00 – 23:00 L.O.V.E. Nieuwsuur
Jurre Bosch & Paul Wante
23:00 – 24:00 LOVE Stars
Non-stop
Vrijdag
00:00 – 06:00 Nachtgoed
Non-stop
06:00 – 07:00 Dagstart
Non-stop
07:00 – 08:00 Rob is op
Robert Veerman
08:00 – 09:00 NJoyz In De Morgen
Joyce Kabout
09:00 – 12:00 Koffiemagazine
Marcel Bak
12:00 – 15:00 Skudde in de middag
Jurre Bosch
15:00 – 17:00 GRAAIEN Café
Johan Veerman en Vincent Veenstra
17:00 – 18:00 Middagritme
Evelien van Stralen
18:00 – 20:00 Friday on my mind
Neal Brondgeest and friends
20:00 – 22:00 Factor 106.6
Robert Veerman, Jaap Kwakman & Vincent Zwarthoed
22:00 – 24:00 Van Jonks Af Aan
John Jonk
Zaterdag
00:00 – 02:00 De Smet op het Weekend
Roy de Smet
02:00 – 05:00 Midnight Ryan
Ryan Tuijp
05:00 – 06:00 Early Harry
Harry Hulskemper
06:00 – 08:00 Greatest Hits
Peter van de Stadt
08:00 – 09:00 Eindelijk Weekend!
André Kroon
09:00 – 10:00 Airst Jaap
Jaap Kwakman
10:00 – 12:00 Wakker worden met Wante
Johan Veerman
12:00 – 13:00 Het zal me een Worst wezen
Jan Runderkamp
13:00 – 14:00 De Markt Op
Gerard Stokman
14:00 – 17:00 Terug in de Top 40
Klaas Bond
17:00 – 18:00 Yesterdays
Piet Snieder. Techniek: Marcel Hansen
18:00 – 19:00 The Country & Western Experience
Marcel Hansen
19:00 – 21:00 De Muziek B.V.
Jaap Mol
21:00 – 22:00 Schlagerboom
Stephanie | Techniek: Patrick van den Berg
22:00 – 23:00 Muzikaal Volendam (HH)
Gerard Overmars/Evert Runderkamp
23:00 – 24:00 Lekker Bakkie Snert
Carlo Molenaar
Zondag
00:00 – 02:00 Lekker Bakkie Snert
Carlo Molenaar
02:00 – 05:00 Terug in de Top 40 (HH)
Klaas Bond
05:00 – 07:00 De Muziek BV (HH)
Jaap Mol
07:00 – 08:00 Muzikaal Volendam (HH)
Gerard Overmars/Evert Runderkamp
08:00 – 08:45 Kerkmis
Vanuit de Mariakerk
08:45 – 09:00 Goede Morgen
Non-stop
09:00 – 10:00 LOVE Classic
Peter Jonk
10:00 – 12:00 Ochtendstemming
Jan & Marian van der Sluijs (Rab)
12:00 – 14:00 Roy + Joy’s Zomershow
Roy de Smet of Joyce Kabout
14:00 – 16:00 Hitdossier
André Kroon
16:00 – 18:00 PatrickEnzo
Patrick van den Berg
18:00 – 19:00 Klassiek Artistiek
Kees Schilder
19:00 – 20:00 Kerkmis
Vanuit de St. Vincentiuskerk
20:00 – 22:00 Zukke Zorgen (H)
Ab Schilder en Marieke Keizer. Techniek: Frans Keizer
22:00 – 24:00 Roy + Joy’s Zomershow (H)
Roy de Smet of Joyce Kabout

TV-programma gemist?

Kijk het online terug!

© 2021 Stichting Lokale Omroep Volendam Edam. Alle rechten voorbehouden.