Ademen, iedereen doet het, de hele dag door en haast niemand die er bewust bij stil staat. Maar wat nou als ademen je ook gezonder, bewuster, energieker en gelukkiger kan maken? Dat klinkt goed en Zukke Zorgen wil daar natuurlijk alles over weten!

Op woensdag 16 september komt Zukke Zorgen tussen 19.00 en 21.00 uur even helemaal op adem met studiogasten Rens Haen en Rüben Spapens. Zij hebben een missie om mensen te helpen de kracht van ademhaling te (her)ontdekken en ademen bewust in te zetten om zowel fysiek, mentaal als emotioneel beter te worden. Zo kunnen klachten als vermoeidheid, overprikkeling en het gevoel te hebben ‘een hele dag aan te staan’ aangepakt worden d.m.v. ademcoaching.

Rens en Rüben vertellen uitgebreid hoe zij middels workshops, ademsessies en ademcoaching mensen helpen om hun natuurlijk ademritme weer terug te vinden. Ademt u mee?