Vanaf vrijdag 10 april 18.00 uur presenteren Jack Mühren en André Stuyt weer een nieuwe aflevering van De Aftrap op L.O.V.E TV. Dit keer zijn Gertjan Verbeek en Robin Küller te gast.
Gertjan Verbeek
Gertjan Verbeek begon ooit met voetballen bij amateurclubs Zuid-Eschmarke ATC ’65 en Achilles ’65. Daarna voetbalde hij tien jaar voor SC Heerenveen, alleen in het seizoen 1986/7 werd hij verhuurd aan Heracles Almelo. Na zijn voetbalcarrière ging hij het trainersvak in. Hij startte bij Heerenveen als assistent-trainer en nam in 1994 het stokje over van hoofdtrainer Foppe de Haan. Later was hij ook nog trainer bij o.a. Heracles Almelo, Feyenoord, AZ en FC Twente. Zijn laatste betaald voetbalclub was Almere City. Tegenwoordig is hij vaste analist bij ESPN.
Robin Küller
Voordat Robin Küller het stokje overnam van Jan de Witte bij de 3JS was hij al geen onbekende in de Volendamse muziekscene. Hij speelde toen al enkele jaren op lokale podia met de bands Tientje Los en Saboe Experience. In 2019 vond hij als gitarist/zanger moeiteloos zijn plek binnen de 3JS en schreef gelijk mee aan de eerste single van de hernieuwde formatie, met de toepasselijke titel ‘De Toekomst’. Naast optreden met de 3JS staat hij ook regelmatig met Jordy Tuijp als duo op de planken.