Donderdag 12 maart is het in het radioprogramma Harry’s Jazz & Blues Café tussen 19.00 en 21.00 uur weer tijd voor de blues. De opening van het café is een uitvoering van het nummer “Body and Soul” door Etta James, afkomstig van haar album “Mystery Lady: Songs of Billie Holiday” uit 1994.
Daarna wordt er even stil gestaan bij de onlangs overleden Amerikaanse blueszanger en gitarist John Hammond Jr. Hij overleed op 28 februari jl., is 83 jaar oud geworden en zat al ruim 60 jaar in het vak. U hoort van hem de nummers “Two Trains Running”, “Hell Hound Blues”, “See That My Grave Is Kept Clean(!)” en “The Sky Is Crying”. Verder in dit uur ook nog werk van o.a. Beth Hart, American Hope en twee nummers van de B.B. King Blues Summit 100.
Het tweede wordt geopend met muziek van Nienke Dingemans, het bluestalent uit Noord-Brabant. Als opvolger van haar debuut EP “The Devil On My Shoulder” is op 14 maar 2024 haar volwaardige album “Ain’t No Hollywood Girl” uitgekomen. Hiervan horen jullie “Place I Call Home”. Daarna ook nog muziek van o.a. Merel van de Keer, Emily Hill, John Lagrand, J.W. Roy, Daniël Lohues en Joep Pelt. Het café wordt afgesloten met het nummer “Keep The Fire Burning” van King Of The World.