FC Volendam neemt het bekerduel vanavond tegen FC Emmen serieus. Waarschijnlijk past trainer Wim Jonk zijn elftal wel op twee posities aan, maar doorbekeren is wel het doel, aldus de Volendammer.
Vorig seizoen maakte FC Volendam indruk door in de beker PSV in de eerste helft van de mat te spelen. “De mensen praten nog over de wedstrijd die we toen op de mat hebben gelegd.”
Toch is er een hoger doel. FC Volendam wil dolgraag naar de eredivisie promoveren en de beker vormt daarin een afleiding. Bovendien is tegenstander FC Emmen één van de voornaamste concurrenten in de competitie heel snel weer naar Volendam komt.
Enkelblessure Deul
Afgaande op de laatste training past Jonk zijn basisploeg op twee plekken aan. Samir Ben Sallam en Martijn Kaars deden in de partijspel met de basis mee, terwij Ibrahim el Kadiri en Alex Plat bij de reserves waren ingedeeld. Jonk wilde niet zeggen of dit morgenavond ook het geval is. Mogelijk moet hij zijn plannen nog omgooien, omdat Boy Deul tegen het einde van de training afhaakte met een enkelblessure die er niet goed uitzag.
“We gaan volle bak spelen morgen en willen die wedstrijd winnen”, zegt Jonk die FC Emmen, de nummer vier van de eerste divisie, hoog heeft zitten.
FC Volendam – FC Emmen begint vanavond om 20.00 uur.
Bron: NH Nieuws – Edward Dekker