SBS Zeevang is in 1987 opgericht als Stichting Belangen Senioren 55+ Zeevang, om mensen, verenigingen en stichtingen te ondersteunen. Sinds die tijd heeft de stichting aan veel projecten in de toenmalige gemeente Zeevang bijgedragen, waaronder het meebetalen aan een DUO fiets voor de Seevanck, meebetalen aan een glas in loodraam voor de kerk, uitjes voor de bewoners van de Seevanck en nog veel meer.
Rond deze tijd was u gewend dat u het Oranje Boekje in de bus kreeg. Dat is helaas verleden tijd geworden om de volgende redenen. Men is ingehaald door de tijd. Het werd steeds moeilijker om met vrijwilligers de organisatie te blijven draaien.
Tafeltje dekje
Er zijn inmiddels veel meer mogelijkheden om maaltijden thuisbezorgd te krijgen. De subsidie loopt nog even door tot 31 december 2025.
Fysiofit
In overleg met Fysiofit, gaat ook hier de subsidie stoppen. Dit loopt nog door tot 31 december 2025.
Persoonsalarm
Er werd inmiddels ook veel minder gebruik van gemaakt. De overgebleven afnemers zijn inmiddels ingelicht en mogen het door de stichting betaalde alarm houden. Voor eventuele problemen kan direct contact gezocht worden met MIJNSOS.NL.
Einde
Dit alles was natuurlijk alleen mogelijk doordat er veel gedoneerd werd door middel van het hele bekende Oranje Boekje. Dit zal niet meer uitgebracht worden.
Als alle werkzaamheden gestopt zijn, zal er naar de overgebleven financiën gekeken worden. Deze zullen zo goed als mogelijk verdeelt worden, waarbij uitgegaan wordt van de statuten van SBS Zeevang. Uiteraard moet er wat op de rekening blijven staan om eventuele kosten te kunnen dekken.