De politie heeft beelden vrijgegeven van een gewapende overval op de Purmerendse tweedehandswinkel UsedProducts. Die vond plaats op zaterdagochtend 7 augustus 2021. De politie zoekt naar getuigen.
Twee mannen liepen rond 11.00 uur de winkel binnen en bedreigden een medewerker met een vuurwapen en een mes om de kluis open te maken. Daarna moest hij op zijn buik liggen terwijl zijn handen met tie-wraps werden vastgebonden.
Tijdens de overval kwam een klant binnenlopen. Ook hij werd bedreigd en vastgebonden. De overvallers hadden het voorzien op horloges in de vitrines, telefoons en geld uit de kassa.
Toen de overvallers hun buit na ongeveer tien minuten binnen hadden lieten ze de medewerker en de klant vastgebonden achter, om te lopen naar een donkerkleurige scooter, die klaarstond in de Nieuwstraat bij het verzorgingshuis Avondzon. Ze reden weg in de richting van de Westerstraat.
Scooter en auto
De scooter is later teruggevonden aan de Burgemeester D. Kooimanweg ter hoogte van het Eendenlaantje. De politie zegt dat ze vermoedelijk zijn overgestapt in een zwarte BMW 3-serie. Die is op zijn beurt later aangetroffen op een parkeerplaats aan de Westervenne.
De politie houdt er rekening mee dat de overvallers uit Amsterdam komen en vraagt om tips van eventuele getuigen. Mensen die iets hebben gezien kunnen terecht bij de politie via deze link.
Niet de eerste overval
De winkel werd in mei 2020 ook al getroffen door een overval. Toen had droeg één van de overvallers een jas van PostNL. De politie doet nog onderzoek naar eventuele verbanden tussen de zaken.
Bron: NH Nieuws

Je moet ingelogd zijn om een reactie te plaatsen.