Op zaterdag 30 september 2017 verzorgt Meezingkoor Waterland een gratis optreden in de katholieke kerk in Monnickendam. Het optreden van 15.00 – 17.00 uur is gratis te bezoeken. Meezingen is niet verplicht, maar mag wel!
Het optreden vindt plaats voorafgaand aan het Soundbites Festival dat deze dag van 17.00 – 20.00 uur plaatsvindt op diverse locaties in de binnenstad van Monnickendam.
Het Waterlandse Meezingkoor is al het ware het opwarmertje voor wat die dag verder aan muziek ten gehore wordt gebracht.
Meezingkoor Waterland heeft een vaste kern van ruim 70 leden. Smartlappen, zeemansliederen en ander liedjes van Nederlandse bodem staan op het reportore van het koor.
De muzikale begeleiding is in handen van accordeonist Ina van Veen en Friso de Zeeuw. Frank Lassche en Simon Verbeek zijn vaste voorzwaaiers.
Meezingkoor Waterland maakt deel uit van Stichting uit de Kunst. Voor meer informatie over het koor kunt u terecht op www.meezingkoorwaterland.nl.

Je moet ingelogd zijn om een reactie te plaatsen.