Op vrijdag 28 november om 19.00 uur wordt de schaatsbaan op de Koemarkt officieel geopend met een lasershow én een bijzondere Tesla-lichtshow.
Vanaf de opening kunnen jong en oud tot en met 4 januari 2026 (tegen betaling) genieten van heerlijk schaatsplezier. De schaatsbaan is van echt ijs, dus je mag gewoon je eigen schaatsen meenemen. Noren zijn helaas niet toegestaan. Natuurlijk kun je ook ter plekke schaatsen huren. En vergeet niet je handschoenen mee te nemen, want die zijn verplicht.
Discoschaatsen op vrijdagavond
Tijdens Winters Purmerend verandert de schaatsbaan op verschillende vrijdagen in een echte disco, met iedere avond een eigen thema:
- 5 december – Disco met Pieten (17:00-22:00 uur): Pieten schaatsen vrolijk mee tot 20:00 uur, daarna gaat het feest op het ijs verder.
- 12 december – Live DJ (18:00-22:00 uur): een knallende schaatsdisco met de lekkerste beats.
- 19 december – Foute Kersttruien (18:00-22:00 uur): trek je meest glinsterende kersttrui aan en kom de baan op.
- 2 januari – Glow in the Dark (18:00-22:00 uur): neonlichten, glowsticks en blacklight creëren een onvergetelijke wintersfeer.
Curlingtoernooi voor iedereen
Daarnaast kunnen teams zich aanmelden voor het curlingtoernooi op de Koemarkt. Of je nu een geoefende speler bent of nog nooit een steen hebt gegooid, iedereen kan meedoen. Hiervoor wordt een inschrijfbedrag gerekend en dien je je aan te melden.
Kijk voor meer informatie op www.winterspurmerend.nl