Nu veel mensen zijn gevaccineerd, gaat de vaccinatiecampagne een nieuwe fase in. Van grootschalig en veel prikken tegelijkertijd, naar maatwerk. In sportcomplex De Beuk in Purmerend is afgelopen zondag de laatste prik gezet. Half september sluit ook de priklocatie in Topsportcentrum De Koog in Koog aan de Zaan.
Op maandag 23 augustus opent er een nieuwe en kleinere locatie ‘PG1’ aan de Pieter Ghijsenlaan 1 te Zaandam. Openingstijden:
- Zondag tot en met donderdag van 10.30 tot 19.00 uur.
- Vrijdag en zaterdag gesloten.
Ook blijft de GGD de prikbus inzetten op plaatsen waar de vaccinatiegraad achterblijft. Naast de locaties in Volendam en Zaandam wordt de mogelijkheid bekeken om binnenkort met een prikbus ook andere locaties in de regio aan te doen. Mensen kunnen in de bus zonder afspraak een prik halen.