Huldiging Sportkampioenen en genomineerden Molenaar & Zwarthoed Stimuleringsfonds

In de EVC Kantine te Edam vond gisteren de huldiging plaats van de sportkampioenen 2018. Aansluitend vond de uitreiking plaats van het
Molenaar & Zwarthoed Stimuleringsfonds. De volgende sporters werden
door burgemeester Lieke Sievers en wethouder Vincent Tuijp in het zonnetje gezet:

Individueel Meisjes en Dames

  • Mirjam Aberkrom / Atletiek Vereniging Edam / NK Masters: Discuswerpen
  • Monique Tuijp / WZ&PC Purmerend / NK Masters 45+
  • Didi Feijen / Namens: Kunstschaatsvereniging Hoorn / NK Showrijden: Artistic Skate Duo 2
  • Jaimy Mens / Handbalvereniging VOC Amsterdam / NK Dames B-jeugd
  • Anna Prinsze / Handbalvereniging VOC Amsterdam / NK Dames B-jeugd
  • Merel Conijn / Schaatstrainingsgroep Purmerend / NK Junioren B: 3.000m, Teamsprint en Marathon
  • Denise Kwakman / Schietsportvereniging De Vrijheid / NK Junioren D: Luchtpistool opgelegd

Individueel Jongens en Heren

  • Tijmen van Rossum / Touwtrekvereniging Monnickendam/ WK heren 600kg en NK Touwtrekken indoor
  • Eddie de Boer /Koninklijke Nederlandse Motorrijders Vereniging / NK Yamaha YZF R125 Cup
  • Guus Boes / NIWA Racing / NK Supercup 600
  • Alex van Rijn / Turnvereniging St. Mauritius / NK Instap 2 e divisie: Brug
  • Rick Stikkelorum / Turnvereniging St. Mauritius / NK Instap 2 e divisie: Meerkamp
  • Dani Schilder / Turnvereniging St. Mauritius / NK Instap 1 e divisie: Ringen
  • Cas Klein / Turnvereniging St. Mauritius / NK Pupil 2 e divisie: Meerkamp
  • Kyan Jacobs / Turnvereniging St. Mauritius / NK Pupil 2 e divisie: Brug
  • Leon Atherton / Turnvereniging St. Mauritius / NK Pupil talentendivisie: Voltige en Vloer
  • Yoran Rein / Turnvereniging St. Mauritius / NK Jeugd 2 e divisie: Voltige
  • Stefan Rein / Turnvereniging St. Mauritius / NK Jeugd 1 e divisie: Brug
  • Marnix Kolkman / Atletiekvereniging Edam / NK Junioren B: Meerkamp en Polsstokhoogspringen
  • Sven Hagen /Atletiekvereniging Edam / NK Masters: 1.500m
  • Manfred Mooijer /Atletiekvereniging Edam / NK Masters: 400m horden
  • Luc Kroon / Zwemvereniging Ed-Vo / NK Korte baan Jeugd: 100m vrije slag, 200m vrije slag, 400m vrije slag en 200m wisselslag – NK Lange baan Jeugd: 100m vrije slag, 200m vrije slag, 400m vrije slag en 200m wisselslag, 100m vlinderslag, 200m vlinderslag en 100m rugslag – NK Senioren: 200m vrije slag
  • Jan Buijs / Sportclub Only Friends Amsterdam / NK Rolstoelbasketbal: Eredivisie
  • Dennis Bank / Tennisvereniging Dijkzicht / NK Masters 40+: Heren Enkel
  • Jerry Jonk / Schietsportvereniging De Vrijheid / NK Junioren C: 5 schots duel luchtpistool
  • Bob de Boer Schietsportvereniging De Vrijheid / NK Junioren: Vrij Pistool
  • Jack de Boer / Schietsportvereniging De Vrijheid / NK Dynamic Service Rifle
  • Mark van Strijen / Schietsportvereniging De Vrijheid / NK klasse SH-1: Vrij Pistool
  • Piet Crielaard / Schietsportvereniging De Vrijheid / NK Zwartkruit geweer: Maximilian replica 100m liggend

Teams

  • Turnvereniging St. Mauritius / NK Teamcup niveau 15, verplichte oefenstof / Dick Bond, Alex van Rijn, Dani Schilder, Rick Stikkelorum, Lean de Waart, Trainer: Ben Zwarthoed
  • Zwem- en Polovereniging Ed-Vo / NK IJszwemmen, 4 x 100m estafette / Jac Guijt, Nico Jonk, Peter Klos, Jack Pannekeet
  • Schietsportvereniging De Vrijheid / NK Junioren A klasse: Standaardpistool / Glenn van Bockel, Bart Huizinga, Nick Huizinga
  • Schietsportvereniging De Vrijheid / NK Junioren A klasse: Meester Kaart Licht / Glenn van Bockel, Bob de Boer, Nick Huizinga
  • Schietsportvereniging De Vrijheid / NK Dames: Luchtwapens Pistool / Tessa Biesbrouck, Marjolein Heideman, Gerda Kwakman-Schokker
  • Schietsportvereniging De Vrijheid / NK Senioren: Vrij pistool / Sander Nooij, Wim Kwakman, George Verstoep
  • Schietsportvereniging De Vrijheid / NK Senioren: Meesterkaart Licht / Sander Nooij, Wim Kwakman, George Verstoep
  • Schietsportvereniging De Vrijheid / NK Senioren: NK Senioren: Luchtwapens Pistool / Sander Nooij, Niels Kwakman, Martin Weiland
  • Schietsportvereniging De Vrijheid / NK Senioren: Standaard Pistool / Sander Nooij, Niels Kwakman, Ton Laarman
  • Schietsportvereniging De Vrijheid / NK Veteranen: Meesterkaart Zwaar / Frans Aan, Ron Kamst, Ron Slinger

Kandidaten Molenaar & Zwarthoed Stimuleringsfonds 2018

  • Roos van Beek / Handbalvereniging Kras Volendam
  • Joan Scherpenzeel / Handbalvereniging Kras Volendam
  • Joelle de Does / Zwem- en Polovereniging Ed-Vo
  • Nick Schokker /  Bowlingvereniging Volendam
  • Gea Tol / Basketbalvereniging Volendam
  • Liseth Leeflang / Basketbalvereniging Volendam
  • Anja Tol / Basketbalvereniging Volendam
  • Max Guit / Atletiekvereniging Edam
  • Dani Schilder / Turnvereniging St. Mauritius
  • Denise Kwakman / Schietvereniging De Vrijheid

Vanaf zondag 10 februari 12.00 uur kunt u op L.O.V.E. TV kijken naar een impressie van de huldiging.

© 2019 Stichting Lokale Omroep Volendam Edam. Alle rechten voorbehouden.