De handballers van Volendam hebben de finale bereikt van de bekerstrijd. De ploeg van Peter Portengen was met 32-21 te sterk voor Quintus uit Kwintsheul. In de andere halve finale moest Aalsmeer het onderspit delven bij Lions in Limburg: 33-27.

De Volendammers kunnen bij winst op Lions voor de negende keer de beker winnen. In de halve finale tegen Quintus stond de ploeg bij de rust al met 14-7 voor. In de tweede helft bouwde de ploeg de voorsprong langzaam verder uit naar de 32-21 eindstand.

Aalsmeer won vorige week nog van Lions voor de competitie. Afgelopen weekend stonden de ploegen weer tegenover elkaar in de Final Four van de BENE League in de strijd om de derde en vierde plek. Aalsmeer liet die wedstrijd lopen omdat het halen van de finale van de beker belangrijker werd geacht.

In Sittard keken de Aalsmeerders al snel tegen een achterstand aan. Via 11-7 werd het 15-9 bij de rust. In de tweede helft liep de achterstand op tot elf punten, maar in de slotfase liep de achterstand iets terug tot de 33-27 eindstand.

Bron: NH Nieuws