De geplande lichtjesoptocht, als start van de viering van 400 jaar Purmer, op 2 januari kan vanwege de aangescherpte coronamaatregelen helaas niet doorgaan. Voorlopig is deze dan ook verplaatst naar 12 februari. In plaats daarvan komt de organisatie nu met een coronaproof alternatief, de grote Feestdagen Speurtocht.
Wanneer?
Je mag zelf bepalen wanneer je de Grote FeestdagenSpeurtocht gaat doen! De oplossing kan uiterlijk 9 januari 2022, 18.00 uur worden ingeleverd.
Hoe doe je mee?
Ga fietsend, lopend, skeelerend, joggend, vliegerend of (als het kan) zelfs schaatsend de Purmerpolder rond. De route is ongeveer 25 km lang. Onderweg kom je, bij de 7 ingangen van de Purmerpolder aankondigingsborden ‘Purmer 400 jaar’ tegen. Deze borden zijn samen met het Hoogheemraadschap Hollands Noorderkwartier (HHNK) geplaatst. Op elk bord staat een foto die ergens in de Purmer is gemaakt. Raad voor alle borden de locatie waar de foto’s zijn gemaakt. Alle 7 borden zijn aangegeven op de plattegrond/route met een cijfer. De fotolocaties (waar is de foto gemaakt?) staan ook op de plattegrond/route maar met een letter. Koppel de nummers aan de letters en stuur deze oplossing in.
Originaliteitsprijs
Naast de speurtocht kan je ook meedoen voor de ‘Originaliteitsprijs’. Kies jouw favoriete bord uit en maak er een leuke originele foto bij met jouw speurtochtgenoten. Hoe origineler hoe beter maar doe het wel op een verantwoordelijke manier, voorkom verkeershinder of gevaarlijke en ongepaste situaties.
Oplossing insturen
Stuur jouw oplossing en originele foto, uiterlijk 9 januari 2022, naar [email protected] of naar Stichting Purmer 400 jaar p/a Edammerweg E2, 1481 AR, De Purmer onder vermelding van naam en adres.
Kijk voor meer informatie en de route op www.purmer400.com

Je moet ingelogd zijn om een reactie te plaatsen.