Beeldhouwer Doris Pappenheim, fotograaf Marco Bakker en kunstenaar Gigja Reynisdottir exposeren van 2 t/m 23 augustus in de Grote Kerk Oosthuizen.

Pappenheim en Bakker komen uit Edam, Reynisdottir is van oorsprong IJslandse. De beelden van Pappenheim zijn van marmer, drukken veelal vrouwelijke vormen uit. Een deel van het jaar woont en werkt zij in de nabije omgeving van de marmergroeven van Carrara. Marco Bakker is zelfstandig fotograaf, werkt o.a. voor het Noordhollands Dagblad. Voor hem is fotografie een alibi om mensen te ontmoeten.

Reynisdottir focust in haar werk op de relatie tussen mens, natuur en samenleving die ze vormgeeft door gebruik van natuurlijke materialen. Op 11 augustus, 14.00 uur, geeft zij een workshop in de Grote Kerk Oosthuizen in het kader van ‘Zomerkriebels’. Kosten 7,50, inclusief koffie/thee. Aanmelden via info@cbwedamvolendam.nl of (0299) 363 328.

De expositie is te bezoeken van 2 t/m 23 augustus; vrijdag, zaterdag, zondag van 14.00-17.00 uur, vrij toegang. Raadhuisstraat 61 in Oosthuizen.