De data voor de kruisfinalewedstrijden tegen Fiqas/Aalsmeer zijn bekend. HV KRAS/Volendam neemt het zondag 23 april om 15.00 uur op tegen de Noord-Hollandse mededinger om de landstitel. Zaterdag 29 april om 19.00 uur is in sporthal Opperdam de return.
De ploeg die over twee wedstrijden de beste score neerzet gaat door de finale. Hierin treft het de winnaar uit de andere halve finale tussen JMS/Hurry-Up en OCI-Lions. Is de stand over twee wedstrijden gelijk, dan gaat de ploeg met de meeste doelpunten in de uitwedstrijd door.
Is ook dit gelijk, dan volgt er een verlenging van tweemaal vijf minuten. Dit principe wordt herhaald als er na deze verlenging nog steeds geen winnaar is. Is er ook na de tweede verlenging geen winnaar, dan wordt overgegaan op het nemen vijf 7-meterworpen.
Voor de thuiswedstrijd tegen Fiqas/Aalsmeer is het reeds mogelijk kaarten te reserveren. Dit voorkomt teleurstellingen aan de kassa op de wedstrijddag. Stuur hiervoor een mailt naar Betty Zwarthoed via kassa@handbalvolendam.nl. Vermeld hierin je naam, telefoonnummer en het aantal kaarten.