Op donderdag 10 mei staat het 3e Klaphekfestival weer voor de deur! Het festival vindt dit jaar voor de 10e keer plaats en het thema is Summer of Love, de zomer die in 1967 plaats vond in San Francisco. Dit was het jaar van de hippie revolutie.
Ook dit jaar kunnen wij niet zonder hulp, want zonder vrijwilligers kan het Klaphekfestival niet bestaan. Jij als vrijwilliger vormt de basis van het festival en bent daarom onmisbaar!
Wil jij dit jaar (weer) meewerken aan dit unieke festival en ons team versterken achter de bar? Het festival duurt van 11:00u-22:00u en er wordt gewerkt in shifts. Het is hard werken, maar ook ontzettend leuk en gezellig. Je kunt genieten van de muziek en gezelligheid, terwijl je aan de slag bent.
Wil je ons helpen? Vul dan via dit aanmeldformulier.
Na het invullen van je persoonlijke gegevens kun je in het formulier aangeven welke shift je aanwezig kunt zijn. Voor de laatste shifts zijn wij extra hard op zoek naar vrijwilligers en vooral met bar ervaring.
bron: CBW Edam-Volendam