Boy Deul kan zich na lang blessureleed eindelijk weer richten op wat hij het liefste doet: voetballen. De 32-jarige middenvelder onderging een operatie aan zijn rug en traint sinds kort weer volledig met de selectie mee.

Door zijn blessure moest Deul al het hele seizoen vanaf de tribune toekijken bij FC Volendam, maar hij bleef optimistisch. Aan stoppen heeft de ervaren middenvelder dan nooit gedacht. “Ik voel mij niet heel oud. Mijn lichaam is nog goed en ik ben nog fit dus waarom zou ik niet doorgaan?”, aldus de oud-speler van onder andere Bayern München tegenover NH Sport.

Wedstrijd NEC te vroeg

De wedstrijd van aankomende vrijdag tegen NEC komt nog te vroeg voor Deul. Trainer Wim Jonk heeft hem dan ook niet bij de wedstrijdselectie gehaald voor het belangrijke duel in de strijd om de tweede periode.

Bron: NH Nieuws / Foto voorpagina: NH Sport