Opvallendste afwezige op de training van FC Volendam was vanochtend aanvoerder Kevin Visser. De middenvelder kampt met kuitklachten. Vrijdag wordt duidelijk of Visser tegen Roda JC inzetbaar is of niet.

“Uit voorzorg hebben we Kevin uit de training gehouden”, zegt trainer Wim Jonk die niet uitsluit dat zijn aanvoerder morgenavond tóch aan de aftrap staat. “Het is lastig als de kuit niet soepel is, maar we kijken morgenochtend hoe het ervoor staat. Sommige spelers geef je meer tijd en Kevin is een ervaren jongen.” Jonk wil niet zeggen wie de vervanger van Visser wordt, mocht hij toch afhaken.

Handtekening

Ook onzeker is de inzetbaarheid van Darius Johnson. In tegenstelling tot eerdere berichten is hij formeel nog niet speelgerechtigd. Volgens Jonk moet er nog één handtekening worden gezet. Mocht het licht vandaag of morgen op groen gaan dan begint de Engelse vleugelaanvaller op de bank.

Achterstand Boy Deul

Boy Deul is zeker niet beschikbaar, ook al traint de aanvallende middenvelder na zijn rugblessure weer mee met de groep. Jonk: “Gelukkig gaat het goed, maar hij heeft een enorme achterstand. Eigenlijk gaat hij nu echt beginnen met de voorbereiding.”

Méér seizoenkaarten verkocht

Na de 1-1 bij Helmond Sport wacht FC Volendam nu het eerste officiële optreden voor eigen publiek. Veel reden om te wisselen is er volgens Jonk niet al houdt hij de opstelling een dag voor de wedstrijd nog voor zichzelf. Duidelijk is wel dat de verwachtingen in Volendam hooggespannen zijn. Er zijn inmiddels 1800 seizoenkaarten verkocht, een derde meer dan vorig seizoen. Jonk: “De jongens zijn hongerig om wat te laten zien. Onze insteek is met goed voetbal tot een goed resultaat te komen.”

Bron: NH Nieuws